Obchodní zástupce

Do týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici obchodního zástupce.

Pracovní náplň:

  • prodej v oboru stínící techniky a rolovacích systémů
  • péče o svěřené zákaznické portfolio, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prezentace výrobků, propagace obchodní značky
  • budování a upevňování vztahů se zákazníky, technické poradenství
  • reporting, znalost trhu a konkurence

Požadujeme:

  • znalost německého či anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti z oblasti prodeje, středoškolské vzdělání, praxi v oboru stínící techniky výhodou
  • schopnost samostatného plánování a analýzy, technické myšlení
  • zkušenost s MS Office, ŘP skupiny B
  • spolehlivost a důslednost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • spolupodílení se na rozvoji středně velké dynamicky rozvíjející se firmy
  • motivační finanční ohodnocení dle dosahovaných obchodních výsledků
  • automobil, mobilní telefon, notebook
  • práci v mladém kolektivu
  • stravování ve firemní jídelně, zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní fond, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, motivační bonusy
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned
  • pracoviště ve Velké Bíteši, pracovní cesty po České republice

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis na: svandova@suys.cz, tel.: 775 892 549