Obchodní referent

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici obchodní referent.

Pracovní náplň:

  • Péče o zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu.
  • Poskytování informací o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky.
  • Poskytování jednoduchého produktového poradenství zákazníkům.
  • Evidence objednávek, průběžná kontrola a sledování stavu až po dodání k zákazníkům.
  • Spolupráce s ostatními středisky.

Požadujeme:

  • Znalost němčiny či angličtiny výhodou.
  • Profesionální vystupování.
  • Výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup.
  • Znalost práce na počítači.
  • Chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti v oblasti jednání se zákazníkem.
  • Vysokou míru empatie a trpělivosti.

Nabízíme:

  • Spolupodílení se na rozvoji středně velké dynamicky se rozvíjející firmy.
  • Práci na HPP v dynamické firmě.
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned.
  • Stravování ve firemní jídelně, zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní fond, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, motivační bonusy
  • Pracoviště ve Velké Bíteši

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis na: svandova@suys.cz, tel.: 775 892 549